STUDIO VIDEO GROSZEK
Strona główna - Cennik
Cennik

Cena reportażu weselnego jest sprawą indywidualną. Bierze się to stąd gdyż nie ma dwóch jednakowych ślubów do wideofilmowania. Na cenę finalną wpływ ma wiele czynników takich jak długość filmu ślubnego, ilość użytego nośnika, odległości do pokonania, liczba użytych kamer, technika montażu filmu, ilość godzin poświęconych na zmontowanie filmu i wiele innych. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Mogą Państwo dokładnie dobrać sposób wykonania filmu dopasowując to do możliwości finansowych. Dzięki temu że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie każdy klient w praktyce zamawia film ślubny dostosowany do swoich wymagań.

CENNIK  na rok 2018

Teledysk weselny nagrywany przy użyciu 2 aparatów wraz z nagraniem scen plenerowych innego dnia. Czas trwania 5min.

cana ustalana indywidualnie  dostępny


Nagranie samego ślubu kościelnego

 1. Film rozpoczyna się czołówką w której przedstawieni są główni bohaterzy
 2. Nagrywana jest ceremonia ślubu w kościele
 3. Życzenia (jeżeli odbywają się pod kościołem)
 4. Film kończy ujęcie grupowe wszystkich gości

cena 2000 pln


Srebrny pakiet zawiera:

 1. Czołówkę - w której przedstawieni są główni bohaterzy filmu weselnego, data i miejsce akcji ślubu
 2. Błogosławieństwo - dwu minutowy skrót z tego jakże ważnego momentu na ślubie.
 3. Ślub kościelny - w formie skrótu
 4. Życzenia - nagrywane są wszystkie osoby składające życzenia tak aby można było potem zobaczyć wszystkich znajomych przybyłych na wesele.
 5. Zabawa na sali - podstawowy pakiet nie zawiera filmowania drogi zarówno do kościoła jak i videofilmowania drogi na salę zabaw. Pierwszym kadrem rozpoczynającym ten etap filmu jest najeżdżająca para młoda. Filmowane jest przywitanie, posiłek (na życzenie klienta), pierwszy taniec, dalsze zabawy i pląsy a także w przerwach od muzyki kamerzysta nagrywa gości przy stole. W międzyczasie nagrywane są wszystkie ważne momenty takie jak wniesienie tortu, wesołe wydarzenia, dzieci i ludzie starsi.
 6. Oczepiny - nagrywane są całe oczepiny a podczas obróbki aby nadać filmowi z wesela większą dynamikę usuwa się zbędne chwile.
 7. Zakończenie - film kończy się teledyskiem z całej uroczystości z muzyką która wywoła uśmiech na twarzach oglądających, a niejednemu łezka się w oku zakręci ze wzruszenia. Cały film może trwać od 30 do 90min.

Nagranie wykonane przy użyciu dwóch kamer full HD, oraz 3 wyspecjalizowanych mikrofonów.

cena 3200 pln


 

Złoty pakiet zawiera:

 1. Czołówkę - w której przedstawieni są główni bohaterzy filmu weselnego, oraz podstawowe informacje
 2. Przygotowania w formie dynamicznego teledysku
 3. Skrót błogosławieństwa wraz z podkładem muzycznym
 4. Ślub kościelny - w formie romantycznego klipu
 5. Życzenia w dowolnej formie, ustalonej podczas spotkania
 6. Pierwszy taniec, dalsza zabawa przeplatan wypowiedziami gości lub sekwencjami video w dynamicznej formie
 7. Oczepiny w formie skrótu
 8. Zakończenie - film kończy się teledyskiem weselnym
 9. Plener nagrany innego dnia - do wykorzystania

Naganie wykonane przy użyciu dwóch kamer/aparatów full HD, 6 wyspecjalizowanych mikrofonów, stabilizatory ruchu glidecam, slider, oświetlenie LED

cena 3500 pln dostępny


 

Pakiet max zawiera:

 1. Czołówkę - indywidualną czołówkę w której przedstawieni są główni bohaterzy filmu weselnego, oraz podstawowe informacje
 2. Przygotowania w formie dynamicznego teledysku
 3. Skrót błogosławieństwa wraz podkładem muzycznym i lektorskim
 4. Ślub kościelny w formie romantycznego klipu
 5. Życzenia oraz teledysk z dojazdu na salę
 6. Pierwszy taniec, dalsza zabawa na sali przeplatana wypowiedziami gości lub sekwencjami video w dynamicznej formie
 7. Oczepiny w formie skrótu
 8. Zakończenie - film kończy się teledyskiem z całej uroczystości
 9. Plener nagrany innego dnia - do wykorzystania
 10. Teledysk początkowy
 11. Trailer filmu
 12. Teledysk weselny umieszczony na portalu video youtube lub vimeo

Nagranie wykonane przy użyciu czterech kamer/aparatów full HD, 7 wyspecjalizowanych mikrofonów, stabilizatory ruchu glidecam, slider, oświetlenie LED

cena 4000 pln dostępny


 

Nagranie w jakości 4k:

 1. Czołówkę - indywidualna czołówka stworzona specjalnie dla każdego klienta
 2. Przygotowania w formie teledysku weselnego
 3. Ślub kościelny - w formie skrótu
 4. Życzenia - nagrywane tak aby można było potem zobaczyć wszystkich znajomych przybyłych na wesele.
 5. Zabawa na sali -  zawiera filmowania drogi zarówno do kościoła jak i videofilmowania drogi na salę zabaw. Film zawiera podjazd pod salę weselną. Nagrywane jest przywitanie, pierwszy taniec, zabawa i konkursy,nasz kamerzysta nagrywa gości przy stole. W międzyczasie nagrywane są wszystkie ważne momenty takie jak wniesienie tortu, wesołe wydarzenia, dzieci i ludzie starsi, wywiady z gośćmi.
 6. Oczepiny - nagrywane są całe oczepiny a podczas obróbki aby nadać filmowi z wesela większą dynamikę usuwa się zbędne chwile.
 7. Zakończenie - film weselny kończy się teledyskiem ślubnym z całej uroczystości z muzyką która wywoła uśmiech na twarzach oglądających, a niejednemu łezka się w oku zakręci ze wzruszenia. Cały film może trwać od 30 do 90min.

Nagranie wykonane przy użyciu jednej kamery 4k, oraz 3 wyspecjalizowanych mikrofonów i rejestratorów audio

Nagrywanie wesel w jakości 4k daje dużo lepszą jakość obrazu. Jesteśmy pierwszą firmą na rynku weselnym która wprowadziła tak nowoczesną usługę do oferty. Wszystko to po to żeby sprostać wymaganiom naszych klientów. Wideofilmowanie w jakości 4k zapewnia że wspomnienia będą jeszcze bardzo długo spełniały wysokie standardy jakościowe.

cena 5200 pln dostępny


 

FILMOWE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW Gdańsk, Gdynia i okolice - od 1000 pln

Nagrywanie podziękowań dla rodziców jest ostatnio bardzo popularną formą podziękowań podczas wesela. Film z podziękowań jest wyświetlany podczas uroczystości weselnej za pomocą projektora i ekranu. Jest to bardzo ciekawa i oryginalna forma która zdobyła sobie szerokie grono odbiorców. Polecamy nagranie podziękowań dla rodziców wykonać na miesiąc przed uroczystością zaślubin. Film w formie cyfrowego pliku jest odtwarzany przy pomocy laptopa. Wprowadza to romantyczny nastrój i zapewnia że wszystko to co chciało się wypowiedzieć tego dnia będzie powiedziane.

 


 

Czas zakończenia pracy przez kamerzystę filmującego wesele ustalany jest z parą młodą na ślubie. To samo dotyczy wideofilmowania innych imprez okolicznościowych.

W wielu filmach wideofilmuje się dodatkowe sekwencje, a są to: spacer ślubny, randka, teledysk, krótki wywiad z parą młodą, wywiady z rodzicami ,księdzem, sesja fotograficzna z fotografem, u fryzjera, u kosmetyczki, plener w dniu ślubu, przygotowania i wiele innych dostępnych w naszej bogatej ofercie.W naszej ofercie znajduje się wideofilmowanie 4k oraz 3d. Wideofilmowanie wesel pomorskie. Jesteśmy liderami rynku od 18 lat. Nagrywanie wesel lustrznkami to główny trzon naszej działalności. Wideofilmowanie Trójmiato jest głównym regionem naszej działalności. Więc obejmuje takie miasta jak Tczew, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Wejherowo, Elbląg, Lębork, Jurata, Jastarnia.

Najlepszą reklamą naszej firmy są nasze filmy, dlatego zachęcamy serdecznie do odwiedzenia DZIAŁU Z FILMAMI.

 

Szukaj nas po tych słowach: Groszek Kamerzysta Gdańsk, Kamera na Ślub Trójmiasto, Operator Weselny Starogard Gdański, Kamerowanie Ślubne Tczew, filmowanie ślubów

 
creatioNET